1318641

Ägg, 3 st, porslin, Ryssland, 1800-talets andra hälft.

Ägg, 3 st, porslin, ryssland, 1800-talets andra hälft.

Målad polykrom och delvis förgylld dekor. Varav en med dekor av pärlor. Höjd 7-9 cm.

Slitage.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
4 000 SEK