Signerad Rozsypal 83. Flertonigt och melerat glas. Halvmådeformad. Längd 21, bredd 12, höjd 13 cm.
Nagg. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10