Design Övrigt
1318679

Bordslampor, ett par, Böhlmarks, 1900-talets mitt.

Bordslampor, ett par, böhlmarks, 1900-talets mitt.

Stomme i mässing. Märkt med tillverkarens märke samt '15436'. Höjd 29 cm.

Ej funktionstestad. Åldersrelaterat slitage. Märken. Fläckar.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
2 500 SEK