Design Konstglas
1318753

Bengt Edenfalk

(Sverige, 1924-2016)
Bengt edenfalk, vas "thalatta", signerad.

Bengt Edenfalk, vas "Thalatta", signerad.

Bengt Edenfalk,
335/61 Unik, höjd ca 16 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
15 000 SEK