Design Möbler
1318762

Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.

Stomme av teak. Lösa dynor med svart skinnklädsel. Sitthöjd 36, höjd 72 cm.

Slitage. Märken.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
5 000 SEK