Design Övrigt
1318769

Neri & Hu, taklampa "Emperor" för Moooi 2000-tal

Neri & hu, taklampa "emperor" för moooi 2000-tal.

Bambu, ram av aluminium, diameter 100 cm, höjd ca 75 cm, märkt.

Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G6
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
23 timmar 29 minuter
4 200
418
509
Utropspris
6 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
7 jun 20:34
4 200 SEK
7 jun 10:12
4 000 SEK
4 jun 10:55
1 000 SEK