1318919

Christian Fredrik Swensson (Svensson)

(Sverige, 1834-1909)
Christian fredrik swensson, olja på duk, signerad.

Christian Fredrik Swensson, olja på duk, signerad.

Fiske i skymningen. 47 x 70 cm.

Krackelerad, smärre skrapmärken.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK