Design Möbler
1318926

Lusch Erzeugnis, fåtölj, "Baloon", Lusch & Co, 1960-tal.

Lusch erzeugnis, fåtölj, "baloon", lusch & co, 1960-tal.

Metallstativ, klädsel i mocka, sitthöjd 40 cm, bredd 71 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
2 500 SEK