Design Möbler
1318927

Lusch Erzeugnis, fåtölj, "Baloon", Lusch & Co, 1960-tal.

Lusch erzeugnis, fåtölj, "baloon", lusch & co, 1960-tal.

Metallstativ, klädsel i mocka, sitthöjd 40 cm, bredd 71 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H36
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK