Design Möbler
1318948

Bruno Mathsson

(Sverige, 1907-1988)
Bruno mathsson, soffbord, bruno mathsson international, 1900-talets slut.

Bruno Mathsson, soffbord, Bruno Mathsson International, 1900-talets slut.

Benställning av bok. SKiva fanerad av masurbjörk. Etikettmärkt. Längd 150, bredd 90, höjd 53 cm.

Helhetsintrycket är gott. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T12
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
2 000
197
238
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
11 maj 6:58
2 000 SEK
5 maj 15:37
1 600 SEK
5 maj 12:35
1 400 SEK
5 maj 9:07
1 200 SEK
5 maj 6:34
1 000 SEK