Lars Hellsten, skål, glas, Orrefors Gallery, 1988.
Svart glas och klarglas. Signerad Lars Hellsten Orrefors Gallery -88 928920 Lars Hellsten 23-40. Diameter 28 cm.
Smärre slitage.