Design Konstglas
1318950

Lars Hellsten

(Sverige, Född 1933)
Lars hellsten, skål, glas, orrefors gallery, 1988.

Lars Hellsten, skål, glas, Orrefors Gallery, 1988.

Svart glas och klarglas. Signerad Lars Hellsten Orrefors Gallery -88 928920 Lars Hellsten 23-40. Diameter 28 cm.

Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK