Design Övrigt
1318976

Taklampa, Itsu, 1900-talets mitt.

Taklampa, itsu, 1900-talets mitt.

Mässing med genombruten dekor, invändigt vitbemålad. Hissmekanism. Diameter 40 cm.

Bucklor. Fläckar. Mekanismen saknar del. Färgbortfall och krackelyr på insidan. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N4
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
5 dagar 22 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 0 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)