Samlarföremål Övrigt
1318983

Sameknivar, 3 st, varav en Per Sunna.

Sameknivar, 3 st, varav en per sunna.

Brevkniv i renhorn och björk, signeras PS. 19 cm. Halvhornskniv i renhorn och läder. 21 cm. Liten kniv i björk och läder. 14 cm.

Slitage. Märken. Brevkniv med nagg på blad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V30
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
147
175
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
20 jun 21:41
1 500 SEK
17 jun 22:10
1 000 SEK