Design Möbler
1318986

Jasper Morrison

(Storbritannien, Född 1959)
Jasper morrison, skrivbord, atm system, vitra 2000-tal.

Jasper Morrison, skrivbord, ATM System, Vitra 2000-tal.

Ben av gjutet aluminium, förkromad stålram, Rotary tray och Artemide Tolomeo Tavolo- bordslampa. Längd 180 cm. Bredd 90 cm. Höjd 70 cm.

Smärre slitage och fläckar. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C1
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
2 dagar 4 timmar
800
8 035
974
Utropspris
1 000 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 820 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
5 jun 8:16
800 EUR