Teak. Dörrpar med bakomliggande hyllinredning och draglådor. Höjd 1950 cm. Bredd 83 cm. Djup 60 cm.
Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10