Smycken Armband
1319097

David Andersen Norge, armring, sterlingsilver

David andersen norge, armring, sterlingsilver.

Svenskt importstämpel. Innerdiameter ca 6,5 cm. Vikt 53 gram.

Bruksslitage. Repor.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
3 000 SEK