1319147

Gunnar Berndtson

(Finland, 1854-1895)
Gunnar berndtson, olja på pannå.

Gunnar Berndtson, olja på pannå.

Före konferensen. 19,5x18 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Övrigt

Äkthetsintyg Hans Berndtson a tergo.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
1 300 EUR