1319153

Marcus Collin

(Finland, 1882-1966)
Marcus collin, olja på duk, signerad och daterad-40.

Marcus Collin, olja på duk, signerad och daterad-40.

Interiör. 65,5x54 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Klubbat pris
600
6 113
714
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (6 bud)
9 jun 20:24
600 EUR
9 jun 20:24
500 EUR
8 jun 20:35
300 EUR
7 jun 15:09
250 EUR
3 jun 15:12
150 EUR