Klockor & Ur Övrigt
1319371

Tissot, fickur, 45 mm.

Tissot, fickur, 45 mm.
Tissot, fickur, 45 mm.
Tissot, fickur, 45 mm.
Tissot, fickur, 45 mm.
Tissot, fickur, 45 mm.
Tissot, fickur, 45 mm.

14K guldboett, innerboett metall, plexiglas, ankargång. Förgylld klockkedja.
Boettnr 761165
Boett märkt Tissot
Urverkets nr 39209
Urverk märkt C.H.F. Tissot & Fils Locle.

Går ej. Gravyr. Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - B120
Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
7 dagar
420
4 219
511
Utropspris
700 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 440 EUR. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
14 jun 8:25
420 EUR
12 jun 8:34
350 EUR