Pennan märkt Montblanc och numrerad. Längd 14 cm. I etui. Passfodral i svart skinn märkt Montblanc samt med monogram LJ. 14 x 10 cm. I dustbag och kartong.
Kartongen med skada.
Proveniens
Enligt uppgift Uefa-ordförande Lennart Johansson.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.