Silver Ljusstakar
1319411

Gustaf Dahlgren, ljusstakar, ett par, silver, Malmö, 1860.

Gustaf dahlgren, ljusstakar, ett par, silver, malmö, 1860.

Balusterformat ben. Dekor av blommor och akantus bland. Höjd 27 cm.

Fyllda fötter. Slitage. Smärre märken. Bucklor på foten.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
3 000 SEK