Adolf Nowey, olja på duk/pannå, signerad och otydligt daterad -86.
Stallinteriör med get, får och höns. 29 x 45 cm.
Uppklistrad duk, retuscher, slitage.
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13