Konst Grafik
1319548

Lennart Jirlow

(Sverige, 1936-2020)
Lennart jirlow, färglitografi, signerad och numrerad 92/300.

Lennart Jirlow, färglitografi, signerad och numrerad 92/300.

"Fönster i Provence". Bildstorlek ca 18,5 x 17 cm.

Ej examinerad ur ram. Lös i ram.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
2 500 SEK