Design Övrigt
1319695

Ingrid Dessau

(1923-2000)
Ingrid dessau, tillskriven matta "mexico", sannolikt för kristianstads läns hemslöjd.

Ingrid Dessau, tillskriven matta "Mexico", sannolikt för Kristianstads Läns Hemslöjd.

ca 218 x 168 cm

Åldersrelaterat slitage. Skador.

Placering: Geijersgatan 3A, 411 34 Göteborg
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
5 dagar 22 timmar
2 500
249
303
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
12 jun 14:54
2 500 SEK
12 jun 13:07
1 400 SEK
10 jun 22:31
1 300 SEK
10 jun 20:04
1 200 SEK
10 jun 18:12
1 000 SEK