Design Möbler
1319772

Fåtöljer, ett par, 1930-tal.

Fåtöljer, ett par, 1930-tal.
Fåtöljer, ett par, 1930-tal.
Fåtöljer, ett par, 1930-tal.
Fåtöljer, ett par, 1930-tal.
Fåtöljer, ett par, 1930-tal.
Fåtöljer, ett par, 1930-tal.
Fåtöljer, ett par, 1930-tal.

Fast stoppad klädsel. Bredd 82 cm. Sitthöjd 35 cm. Total höjd 71 cm.

Ställvis omfattande slitage. Skador på klädseln.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
300 EUR