Konst Contemporary
1319806

Mikael Fagerlund

(Sverige, Född 1955)
Mikael fagerlund, objekt, signerad och daterad -96.

Mikael Fagerlund, objekt, signerad och daterad -96.

"White stripes on blue". 36,5 x 29 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Inköpt Konstruktiv Tendens 1998.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
5 000 SEK