Konst Contemporary
1319902

Martin Kellerman

(Sverige, Född 1973)
Martin kellerman, tusch, signerad och daterad 26 april 2013.

Martin Kellerman, tusch, signerad och daterad 26 april 2013.

Original till "Rocky". I. 18 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
2 500
249
303
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
10 jun 16:16
2 500 SEK
10 jun 16:16
2 411 SEK
10 jun 16:15
2 203 SEK
10 jun 16:15
2 003 SEK
10 jun 16:09
1 900 SEK