Silver Övrigt
1319963

Kaffeservis 3 dlr silver svenska importstämplar 1900-talets första hälft

Kaffeservis 3 dlr silver svenska importstämplar 1900-talets första hälft.

Rokokostil, höjd 15 cm, vikt ca 688 gram

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Repa.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK