Silver Övrigt
1320042

Teservis 3 dlr silver, England Birmingham 1908/09

Teservis 3 dlr silver, england birmingham 1908/09.

Rokoko-stil, handtag av svärtat trä, höjd ca 14 cm, total vikt ca 570 gram

Bruksslitage. Repor. Otydlig signatur.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK