Design Övrigt
1320068

Ingegerd Silow

(Sverige, 1916-2005)
Ingegerd silow, matta, rölakan, ca 200 x 128 cm, signerad is.

Ingegerd Silow, matta, rölakan, ca 200 x 128 cm, signerad IS.

Rödmelerad botten med polykroma medaljonger och stiliserade blommor.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK