Svartlackerat stål. Skärm av svart glas. Etikettmärkt. Höjd ca 172 cm.
Smärre slitage. Märken och repor på basen. Ej funktionstestad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10