1320161

Margit Aarnio-Aaltonen

(Finland, 1900-1980)
Margit aarnio-aaltonen, olja på duk, signerad.

Margit Aarnio-Aaltonen, olja på duk, signerad.

Hund. 85,5x59 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skrapmärken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I20
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
700 EUR