Glasservis, 88 delar, "Odelberg Junior", Kosta, 1900-talets andra hälft.
20 selterglas, 9 cm
21 sherryglas, 9 cm
14 snapsglas 11,5 cm
10 vinglas 14 cm
15 champagnekupor/vinglas 12 cm
6 sköljskålar
2 karaffer med propp höjd 31 cm
Helhetsintrycket är gott. Enstaka fotnagg. Karafferna med avlagringar invändigt.