Konst Grafik
1320237

Roberto Matta

(Chile, 1911-2002)
Roberto matta, etsning, signerad och numrerad 131/150.

Roberto Matta, etsning, signerad och numrerad 131/150.

Utan titel. Plåtstorlek 32,5 x 13,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Baksidan glasad med spricka.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I23
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 300
128
152
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
29 jul 12:29
1 300 SEK
29 jul 12:28
1 200 SEK
26 jul 11:31
400 SEK
26 jul 11:18
300 SEK