Smycken Ringar
1320280

Ring med gammalslipad diamant ca 1,30 ct.

Ca 1,30 ct, ca Wesselton/Si-P. 18K guld. Stämplad STN. Storlek 18,5/58. Vikt 6,6 gram.

Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
40 000 SEK