Hy. Moser & Cie, fickur, 50 mm.

14K guldboett och -innerboett, plexiglas, ankargång, 14K guldkedja, estniska stämplar, med litet 18K guld ikonhänge.
Boett nr 1121818
Total vikt 99,6 g.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Obetydligt ytslitage. Repor på glaset.

Utropspris
1 500 EUR