Klockor & Ur Fickur
1320352

Hy. Moser & Cie, fickur, 50 mm.

Hy. moser & cie, fickur, 50 mm.

14K guldboett och -innerboett, plexiglas, ankargång, 14K guldkedja, estniska stämplar, med litet 18K guld ikonhänge.
Boett nr 1121818
Total vikt 99,6 g.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Obetydligt ytslitage. Repor på glaset.

Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
1 500 EUR