Smycken Ringar
1320373

Ring, med odlad pärla samt briljantslipade diamanter, finska stämplar, 14K vitguld.

Ring, med odlad pärla samt briljantslipade diamanter, finska stämplar, 14k vitguld.

Stämplad EKI. Diamanter totalt ca 0,20 ct. Diameter pärla ca 10 mm. Storlek 15,75/50. Vikt 7 gram.

Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
4 000 SEK