Möbler Speglar
1320627

Spegel, barockstil, 1900-talets första hälft.

Förgylld. Rikt snidad dekor. Fasetterat glas. Höjd 113, bredd 88.

Slitage. Torrsprickor. Smärre dekorbortfall.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
3 500 SEK