Design Möbler
1320678

Arne Jacobsen

(Danmark, 1902-1971)
Arne jacobsen, stolar 4 st  "myran" för fritz hansen sent 1900-tal.

Arne Jacobsen, stolar 4 st "Myran" för Fritz Hansen sent 1900-tal

Trebenta, målade, en stol med mjuk rygg, sitthöjd ca 45 cm.

Slitage. Skador. Bristningar. Fanerskador. Färgbortfall. Instabil.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H12
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 450
143
172
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
7 maj 13:49
1 450 SEK
7 maj 13:49
1 350 SEK
6 maj 18:36
1 250 SEK