Möbler Trädgårdsmöbler
1321150

Trädgårdsbänk, 1800-tal.

Trädgårdsbänk, 1800-tal.
Trädgårdsbänk, 1800-tal.
Trädgårdsbänk, 1800-tal.
Trädgårdsbänk, 1800-tal.
Trädgårdsbänk, 1800-tal.

Målad furu. Längd 200, bredd 31, höjd 47 cm.

Något instabil. Färgbortfall. Torrsprickor. Skador.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
2 500 SEK