Bestående av: 18 vinglas, 14,5 cm. 21 sherryglas, 11 cm. 19 selterglas, 8 cm. 15 snapsglas, 10,5 cm.
Nagg p 5 glas. Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10