Möbler Skåp & Byråar
1321299

Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets början.

Trelådig byrå fanerade med mahogny och fruktträ. Skiva av grå kalksten. Beslag och fothylsor av mässing. Bredd 92, djup 47, höjd 87 cm.

Slitage. Skador. Dragring saknas. Nyckel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H154
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
8 000 SEK