Design Möbler
1321380

Sideboard, Ulferts, 1900-talets andra hälft.

Sideboard, ulferts, 1900-talets andra hälft.

Fanerat i teak. Tre lådor och tre skåpdörrar med bakomliggande hyllplan. Längd 184, djup 43, höjd 84,5 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Märken. Repor.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
4 000 SEK