1321383

Matta rölakan 1950-tal 180 x 100 cm

Matta rölakan 1950-tal 180 x 100 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK