Möbler Skåp & Byråar
1321395

Byrå, sent 1800-tal.

Byrå, sent 1800-tal.
Byrå, sent 1800-tal.
Byrå, sent 1800-tal.
Byrå, sent 1800-tal.
Byrå, sent 1800-tal.

Bemålad furu. 6 lådor, beslag av förgylld metall. Bredd 82, djup 51, höjd 137 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Smärre slitage. Märken. Enstaka träbortfall i lådorna.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
4 000 SEK