Glas Servisglas
1321537

Vinglas, 5 st, antika, 1800-talets första hälft/mitt.

Fasettslipad rombslipad med guldkant. Höjd 13,5-14,5 cm.

Ställvis slitage. Litet nagg på ett glas.Tillverkningsdefekter.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
2 500 SEK