Konst Skulptur
1321589

Marilyn Hamilton Gierow

(Sverige, Född 1936)
Marilyn hamilton gierow, skulptur signerad, cement.

Marilyn Hamilton Gierow, skulptur signerad, cement

Höjd 47, längd 50 cm.

Obetydligt ytslitage.

Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
5 000 SEK