Vico Magistretti, soffa "Maralunga"för Cassina 1900-talets senare del.
Två-sits, tygklädd, lösa kuddar, justerbar rygg och armstöd, sitthöjd 44 cm, 165x80x71 cm
Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Ställvis blekt.