Möbler Trädgårdsmöbler
1321839

Byarum, Trädgårdsstolar 6 st, 1950-tal.

Byarum, trädgårdsstolar 6 st, 1950-tal.

Vitmålad metall, sits klädd, sitthöjd ca 43 cm, bredd 55 cm.

Åldersrelaterat slitage. Rostangrepp. Skador.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
5 000 SEK